ЛЬВІВ, 3 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Кабінет міністрів України підпише регіональну угоду про співробітництво з Львівською областю вже цього тижня.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Як розповів прем’єр-міністр Віктор Янукович на нараді з керівництвом Криму у Сімферополі, уряд готується до підписання договорів про співробітництво з кожним з регіонів України.

«Перший такий договір буде підписано наступного тижня з керівництвом Львівської області», — пообіцяв глава Уряду.

За словами Віктора Януковича, після підписання договору з Львівською областю буде укладено договір із Донеччиною, потім з усіма іншими областями та Кримом.

«Договори буде підписано абсолютно з кожним регіоном, щоб жителі України відчували, що ми не ділимо країну ні за політичним забарвленням, ні за біографією», — зазначив Глава Уряду.

Прем’єр-міністр також заявив, що в цих договорах передбачатиметься локальне вирішення питань державного значення, але, водночас, пріоритетними будуть особливості розвитку того чи іншого регіону. При цьому Віктор Янукович зазначив, що ці програми будуть ширші, ніж просто регіональні.

Як повідомляло агентство, Львівська обласна рада хоче підписати з Кабміном регіональну угоду на 40 млрд. грн. для фінансування проблем у Львівській області до 2015 року.

В рамках угоди передбачається фінансування екологічних проблем (утилізація відходів промислових підприємств, ліквідація наслідків НС); розбудова пунктів пропуску та доріг; розвиток вуглевидобування та гірничо-хімічного видобування.