Кабмін погодив кандидатуру Василя Володіна на посаду голови Київської обласної державної адміністрації.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 27 травня.

З 12 березня Володін тимчасово виконує обов'язки голови Київської ОДА.

Володін народився 15 квітня 1979 року в селі Корсунка, Черкаської області. У 2001 році здобув вищу освіту, закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Міжнародні відносини".

Трудову діяльність Володін почав у 2002 році на посаді менеджера із зовнішньоекономічної діяльності приватного підприємства "Укрфермерпостач" в Києві. У 2003-2004 роках був заступником директора ТОВ "Торговий дім "Дівіком" і ТОВ "Група компаній "УКРАГРО" (за сумісництвом) в Києві.

У березні 2004 року розпочав роботу на державній службі із посади головного спеціаліста відділу з питань оподаткування та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту фінансового законодавства Міністерства юстиції України, де пропрацював до 2006 року на різних посадах.

З 2006 по 2010 рік працював в Державному агентстві України з інвестицій та інновацій. Обіймав посади від заступника начальника юридичного управління – начальника відділу фінансового законодавства та розвитку ринків капіталу до директора юридичного департаменту Державного агентства.

У 2010 році став заступником генерального директора Державного підприємства "Державна інвестиційна компанія", у 2011 році – заступником голови Наглядової ради ПАТ "Український банк реконструкції та розвитку".

З 2012 по 2019 роки Володін обіймав посаду директора Департаменту правового забезпечення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

До 20 грудня 2019 року був виконувачем обов'язків генерального директора державного підприємства "Електронмаш".

З 2016 року є заслуженим юристом України. Двічі нагороджений державними нагородами – Подякою прем'єр-міністра України і Почесною грамотою Кабінету міністрів України.

Нагадаємо, що раніше Зеленський звільнив очільника Тернопільської ОДА.