В уряді зазначили, що «високі рівні зайнятості та освітньо-професійної підготовки жінок супроводжуються їх незначним представництвом у сфері прийняття рішень - в політичному житті, на вищих щаблях державного управління і, як наслідок, значним розривом у рівні доходів».

«Фактична нерівність жінок і чоловіків спричиняє загострення політичних, соціально-економічних, культурних та інших проблем у суспільстві. Мета концепції, схваленої урядом - впровадження гендерних підходів в усі сфери життєдіяльності суспільства. Зокрема, документ спрямований на здійснення комплексних заходів на національному та регіональному рівнях щодо покращення ситуації у сфері праці, проведення системної роботи щодо забезпечення гендерної рівності, подолання гендерних стереотипів, проведення просвітницьких кампаній із залученням засобів масової інформації, закладів культури та освіти до виховання культури гендерної рівності», - йдеться в повідомленні Кабміна.

Розпорядженням уряду Міністерство соціальної політики визначено державним замовником програми, її проект має бути поданий Кабінету міністрів у шестимісячний строк.

Джерело: РБК-Україна