Більшість коштів дісталося Донецькій та Луганській областям, західноукраїнським – жодної копійки, - заявляє прес-служба ВО «Свобода».

Кошти на капітальний ремонт систем водопостачання і водовідведення на суму 440 млн. грн. передбачені у державному бюджеті у рамках заходів Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України на 2011-2020 роки».

Народний депутат України від ВО «Свобода», голова комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех вже звертала увагу на непропорційний і непрозорий розподіл коштів на загальнодержавну програму «Питна вода України на 2011-2020 роки». Так, у 2012 році більше половини суми виділених коштів за цією програмою отримала Донецька область.

Цього року ситуація повторилася: з виділених з державного бюджету 440 млн. грн. на капітальний ремонт систем централізованого водопостачання та водовідведення майже половину – 200 тис. грн. отримає Донецька область, 130 млн. грн. – Луганська область, 50 млн. грн. – Запорізька область, 40 млн. грн. – Дніпропетровська області, по 10 млн. грн. – Миколаївська і Херсонська області.

«Складається враження, що Кабінет Міністрів на чолі з Азаровим принципово не хоче помічати проблеми з водопостачанням в жодному регіоні, крім східних, - зазначила народний депутат України Ірина Сех. – Це лише підтверджує думку про те, що кишеньковий уряд призначений вирішувати питання своїх областей та сім’ї Януковича, ігноруючи нагальні проблеми більшості регіонів країни».