Кабінет Міністрів заборонив вхід до будівлі уряду особам, вигляд яких ображає людську гідність і суспільну мораль або не відповідає загальноприйнятим вимогам пристойності.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Також забороняється вхід особам, дії яких створюють небезпеку для оточення. Цими положеннями замінили норми колишньої редакції, згідно з якими відвідування будівлі уряду заборонялося через стан алкогольного або наркотичного сп'яніння.

У документі також пропонується передбачити перелік осіб, яким видають службові посвідчення, бейджі, тимчасові або постійні перепустки у форматі пластикової карти з безконтактним електронним носієм.

Крім цього, врегульовується питання організації проходження представників засобів масової інформації. Зокрема, зазначено, що відвідувати уряд представники ЗМІ зможуть за одноразовими перепустками, які видають на замовлення підрозділу секретаріату Кабміну.

Зазначено, що ці зміни запроваджено для спрощення порядку відвідування будівлі уряду посадовими, службовими особами, громадянами України, іноземцями та особами без громадянства.

Нагадаємо, що Кабмін розкрив деталі “найкращого” закону про мову.