Про це інформує кореспондент Вголосу.

Думки обласних обранців щодо того, чи погоджувати згадану Угоду розійшлися. Зокрема, депутати від ВО «Свобода» виступають проти розвідки на Львівщині сланцевого газу. Водночас депутати від «Батьківщини» та Партії регіонів виступають за прийняття цього рішення.

Голова комісії з питань бюджету соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик зазначив, вивчаючи Угоду про розподіл вуглеводнів, можна побачити, що нашу державу хочуть принизити.

«У цій Угоді Україні вписалася в ТзОВ, де вона втратить свою частку. Ще ніколи наша влада так не догоджала іноземному інвесторові і виглядає, що вона хоче служити йому. Думаю, що це питання достойне окремого нашого засідання, а, можливо, половини нашого життя. Закликаю колег не голосувати за це питання», – сказав Ярослав Качмарик.

Водночас міністр Едуард Ставицький, відповідаючи на запитання журналістів про те, що буде, якщо депутати не затвердять Угоду, сказав, що навіть не хоче про таке думати, бо сподівається на здоровий глузд депутатів ЛОР.

Як писав Вголос, через питання сланцевого газу в сесії Львівської облради сьогодні робили вимушену перерву.