В нараді взяли участь голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунального майна обласної ради Ярослав Качмарик, начальник відділу з гуманітарних питань Андрій Холявка, директор КП Управління капітального будівництва обласної ради Ігор Хміль, директор ПАТ «Львів-Реставрація» Володимир Пащак, громадсько-політичний діяч, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка Роман Лубківський.

«У 2012 році Львівська обласна рада виділила на завершення ремонтно-реставраційних робіт 500 тис. грн та 750 тис. грн на відселення мешканців з будинку музею, — проінформував присутніх Ярослав Качмарик. – Окрім того майже 150 тис. грн закладено на виготовлення проектно-кошторисної документації ще одного об’єкта в цьому комплексі — криївки, а також для благоустрою площі перед музеєм».

Представники КП УКБ обласної ради (замовник робіт) та ПАТ «Львів-Реставрація» (виконавець робіт) проінформували про проблеми, які виникають в ході виконання робіт, зокрема, із фінансуванням.

Перший заступник голови обласної ради Петро Колодій дав доручення голові комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунального майна обласної ради Ярославові Качмарику взяти під особистий контроль питання завершення ремонтно-реставраційних робіт у Музеї національно-визвольних  змагань у місті Львові.

Нагадаємо, від початку робіт у Музеї національно-визвольних  змагань у місті Львові Львівська обласна рада виділила 6 млн. 700 тис. гривень.

Відкриття музею планується на свято Покрови, 14 жовтня.