Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Не можна заперечувати того факту, що в США є дійсно круті хлопці з багатим досвідом участі в гласних і негласних спецопераціях в Латинській Америці, Азії, Африці», – сказав Кадиров.

За словами глави Чечні, заявки на роботу в центрі подали близько десяти американських інструкторів з приватних компаній.

«Це люди з ім'ям. Будемо дивитися. А офіційні силові структури США у нас в Чечні підпадають під санкції», – сказав Кадиров.

Кадиров нагадав, що в центрі планується готувати бійців спецназу не тільки для Росії, але і для інших країн. За словами Кдирова, цікавість проявили військові і дипломатичні представники Аргентини, Данії, Бельгії, Італії, Канади, Норвегії, Пакистану, Оману, ПАР, Танзанії і Філіппін.

Нагадаємо, Кадиров оголосив про створення в Гудермесі навчального комплексу для підготовки «еліти світового спецназу» в лютому 2015 року. Очікується, що центр буде готовий до 2018 року, у ньому будуть готувати підрозділи спеціального призначення для всіх родів і видів військ і спецслужб як Росії, так і інших країн.

«Це гігантське містечко. Воно розташоване на площі понад 400 га. Одночасно будується близько сорока навчальних об'єктів. Серед них – злітно-посадкова смуга, 14 стрілецьких галерей, де будуть відпрацьовувати навички стрільби зі стрілецької зброї – вітчизняної та іноземної», – розповів Кадиров.