За словами депутата, з моменту призначення Калєтніка головою ДМСУ у цій структурі склалася тривожна ситуація.

«Численні скарги громадян на побори і корупцію, інформації про викриття контрабандних схем, скандальні затримання митників-корупціонерів – свідчать, що керівництво ДМСУ щонайменше не справляється зі своїми обов’язками».

Однак, як стверджує Андрій Холявка, особливо тривожна ситуація склалася на Львівській митниці, де за вказівками голови ДМСУ проводиться упереджена, непрофесійна і дискримінаційна кадрова політика, під надуманим приводом масово звільняють з роботи працівників – уродженців західного регіону, а натомість призначаються на посади працівники інших областей.

Депутат підозрює, що корупційні схеми на митниці створені спеціально для фінансової підтримки Компартії: «З тих фактів, які я знаю, складається враження, що Калєтнік слугує прикриттям, дахом для масштабних схем, у тому числі пов’язаних з контрабандою та корупцією. Більше того, складається враження, що частина грошей з тих тіньових схем йде на утримання такої політичної структури як КПУ. Тут з одного боку є корупція економічна, з іншого – корупція політична».

Депутат запропонував обласній раді підтримати його заяву.