Про це власкору Вголосу повідомив депутат Камінь-Каширської райради Богдан Козік.

«На це засідання, організоване владою, було запрошено вибране коло осіб. Крім цього, ніякої інформації про цей нібито громадський захід ні в місцевій газеті «Полісся», ні на офіційному сайті Камінь-Каширської райдержадміністрації не було. Та, не зважаючи на таку «засекреченість», ми з редактором інтернет-видання «Вісті Каменя» Богданом Пташником та депутатом районної ради від «Фронту Змін» Веронікою Романович були присутніми на засіданні Громадської ради», – розповів Богдан Козік..

«Під час розгляду питання про так звану медичну реформу в нашому районі голова Камінь-Каширської райдержадміністрації Іван Вовк «незлим тихим словом» згадав проведені громадські слухання 4 квітня 2013 року. Він наголосив на тому, що використання теми реформування медичної галузі окремими особами з особистою метою, тобто задля політичного піару, є недопустимим. Мовляв, нібито опозиція зібрала на ці слухання своїх партійців – і більше нікого.

Як і очікувалось, на зібраних владою слуханнях медична реформа Януковича – Клімчука була підтримана», – додав він.

Нагадаємо, 4 квітня 2013 року учасники громадських слухань, присвячених проблемі реформування медицини у Камінь-Каширському районі, ухвалили скасувати рішення районної ради про створення центру первинної допомоги.