Про це повідомив керівник виборчого штабу кандидата в президенти Олега Тягнибока у Львівській області Андрій Холявка в ефірі Громадського інтернет-телебачення Львівського прес-клубу сьогодні.

Андрій Холявка розповів, що в усіх районах Львівщини вже сформовані виборчі штаби Олега Тягнибока, а кампанія проходитиме у режимі «строгої економії».

«Традиційно на усіх виборах «Свобода» витрачала найменшу кількість фінансового ресурсу. Так буде і тут. Порівняно із тими сумами, які витрачали політичні сили на виборах 2012 року, наші витрати були мізерні. Те саме стосується у попередніх президентських виборів. Так буде і на цих: режим строгої фінансової економії і ставка на роботу із людьми», – розповів керівник штабу Тягнибока.

Він додав, що гасла, які пропагувала «Свобода» протягом останніх років сьогодні стали загальноприйнятими істинами, тому  гаслом виборчої кампанії Олега Тягнибока є «Плекати українську силу».

Як писав «Вголос», 1 квітня 2014 року Центральна виборча комісія зареєструвала лідера Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Тягнибока кандидатом на посаду Президента України на позачергових виборах, що відбудуться 25 травня 2014 року.