Як інформує прес-служба Львівської облради, депутати районної ради вимагають негайно зупинити брутальний процес руйнування основ Української держави.

«3 липня Партія регіонів, комуністи та Народна партія у безпрецедентно незаконний спосіб проголосувавши законопроект «Про засади державної мовної політики», посягнули на душу народу і єдиний гарант незалежності держави – мову», – йдеться у заяві.

Депутати вимагають у Президента України, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України зупинити брутальний процес руйнування основи Української держави.

Депутати вимагають від керівників обласних і районних державних адміністрацій дати публічну оцінку подіям 3-го липня та звернутися до Президента України з вимогою не підписувати українофобський закон.

Завершується звернення закликом до боротьби:

«Ми - нація, що завжди знаходила сили на повстання у час найбільшої суспільної темряви. Ми прийняли виклик українофобів і неминуче їх поборемо. Ставаймо на захист своєї мови, своєї держави, своєї свободи! Врятуймо мову - мова врятує нас!», – наголошують кам’янецькі депутати

Звернення підписали всі фракції Кам'янка-Бузької районної ради, крім фракції «Регіони України».