Про це заявив посол Канади в Україні Роман Ващук під час зустрічі з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, передає Укрінформ

«Ми плануємо збільшити кількість наших офіцерів - експертів в Україні вдвічі задля ефективного реформування НПУ та підвищення рівня кваліфікації поліцейських», - сказав Ващук.

Він наголосив, що зараз Канада головує в G7, тому пильно слідкує за ситуацією в Україні. Ващук зазначив, що офіційна Отава готова підтримати нашу державу не лише на шляху реформ, але й у відновленні територіальної цілісності та покращені економічної ситуації.

Аваков підкреслив, що Канада завжди виступала нашим стратегічним партнером на шляху реформування відомства та правоохоронної системи в Україні.

«Ми цінуємо підтримку наших канадських колег у процесі реформування МВС та покладаємо надії на подальше поглиблення співпраці», – наголосив міністр.

 

Проект підтримки підготовки поліцейських (РТАР) розпочався у жовтні 2016 року. Він спрямований на надання консультативних послуг і підготовку кадрів Національної поліції.

Проект включає: консультації канадських спеціалістів, з питань управління персоналом та питань професійного розвитку, підтримка регіональних навчальних центрів, підтримка навчальних матеріалів та розвиток 8 спеціалізованих курсів.