Про це повідомляє прес-служба кандидата.

Олег Канівець у своєму зверненні до Кота, зокрема, відзначає, що неодноразово запрошував його до участі у телевізійних дебатах, однак не отримав підтримки з його боку.

У зв’язку із цим Олег Канівець просить Андрія Кота відповісти на такі питання:

1. Ви пройшли до Львівської обласної ради як кандидат від партії Сергія Тігіпка „Сильна Україна” і перебували у лавах партійної фракції довший час. Навіть коли Тігіпко вже був правою рукою Азарова в уряді і запроваджував одіозну пенсійну реформу. Навіть коли Тігіпко сидів на засіданнях уряду поруч із Дмитром Табачником. Нині Ви активно відрікаєтеся від свого колишнього партійного лідера, однак не заперечуєте, що вступали в „Сильну Україну” свідомо. Одним із пунктів партійної програми партії Тігіпка і донедавна Вашої партії був пункт про надання російській мові статусу другої державної. Чому за наявності значної кількості національно-демократичних партій, Ви вступили і всіляко підтримували „Сильну Україну” – партію, що виступала за двомовність? Ваші колишні однопартійці, котрі злилися з Партією регіонів у теперішній Верховній Раді фактично проголосували за двомовність. Чи не відчуваєте особистої провини за наступ на українську мову?

2. У своїй виборчій кампанії ви активно експлуатуєте тему національно-визвольних змагань. Вам навіть вдалося заангажувати під своє політичне крило Юрія Шухевич – сина легендарного командувача УПА. Натомість, коли Львівська обласна рада висловила протест проти позбавлення Романа Шухевич звання Героя України, Ви особисто і Партія регіонів цей протест не підтримали. Чи запрошуючи до співпраці Юрія Шухевич ви повідомили йому про свою поведінку в обласній раді? Чи вибачилися перед паном Юрієм Шухевичем за те, що, як українець, зрадили пам’ять його батька?

3. Продовжуючи попереднє запитання, дозвольте поцікавитися. Чому у Львівській обласній раді при голосуванні за національно важливі питання (мова, освіта, недовіра голові облдержадміністрації тощо) Ви голосували в унісон не з представниками опозиції – „Свободи” та „Фронту змін”, а з представниками Партії регіонів?

4. Ви володієте величезною кількістю земельних паїв, які орендуєте у наших краян. Натомість уже давно не є секретом, що діюча влада має намір перетворити землю українських селян на предмет ринку. Після цього люди, які працювали та працюють на землі залишаться без нічого. Натомість збагатиться влада та латифундисти, до яких прийнято зараховувати й Вас. Якби ви були у Верховній Раді, як би голосували за дозвіл на продаж землі? Що взяло б гору у Вашому сумлінні: доля українських селян чи Ваші маєтки та бізнес-інтереси?

5. Нещодавно людей з Вашої команди було спіймано на гарячому за поширенням брудних матеріалів проти мене. Гадаю, після того інциденту ні для кого не залишилося секретом, хто насправді ініціював увесь брудний потік брехливої інформації, який протягом виборчої кампанії лився на голови нашим краянам. Чи готові ви персонально вибачитися перед мешканцями Жидачівщини та Стрийщини за те, що прямо чи опосередковано змусили їх стати свідками та споживачами політичного бруду, задурманювали їм голови нечистоплотною брехнею?