Про це повідомляє прес-служба ЄЦ.

За словами Ярослава Антоняка, який очолює відділ зовнішніх зв”язків університету фізичної кільтури, керівництво навчального закладу погрожує йому звільненням з роботи за участь у виборах. У скарзі, яку кандидат у депутати адресував прокурору Львівської області, Ярослав Антоняк наводить факти тиску на нього ректором.

Зокрема, у скарзі зазначено:

„25 жовтня під час розмови із ректором Львівського державного університету фізичної культури мені було повідомлено, що в разі моєї подальшої участі у виборах буде вжито всіх заходів для звільнення мене із займаної посади. Це було зроблено в категоричній формі і жодних мотивів такого рішення пан Приступа не навів. Вже 28 жовтня мені було оголошено догану. Окрім того, впродовж цих днів мені перешкоджали виконувати свої посадові обов”язки. А 29 жовтня ректор вкотре наголосив, що в університеті я більше працювати не зможу”, - зазначає у своїй скарзі Ярослав Антоняк.

Кандидат від Єдиного Центру переконаний, що такі дії ректора пов”язані виключно із його участю у виборах. Адже за увесь час роботи на посаді керівника відділу зовнішніх зв”язків університету, жодних зауважень до нього особисто та відділу загалом не було.

„Пан Приступа перешкоджає мені у вільному здійсненні виборчого права, а відтак прошу прокуратуру встановити у діях ректора наявність складу злочину, передбаченого ст.157 Кримінального кодексу України”, - зазначає кандидат у депутати.