Про такі наміри було заявлено 8 січня 2014 року в прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь» у передачі «Актуально» за участю кандидата у депутати Ірини Констанкевич, передає власкор Вголосу.

8 січня 2014 року у прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь» у передачі «Актуально» відбувся круглий стіл за участю кандидата у депутати Луцької міської ради від фонду Ігоря Палиці Ірини Констанкевич, голови та заступника голови квартального комітету «Малоомелянівський», директора Луцької ЗОШ №2, заступника начальника охорони здоров’я міської ради, працівників сфери освіти та науки.

Заступник голови квартального комітету «Малоомелянівський» Петро Глущук у прямому ефірі чітко заявив про наміри організувати у день виборів автобуси для масового підвозу людей до виборчих дільниць від Ірини Констанкевич. Він повідомив, що графік і маршрут курсування таких автобусів буде узгоджено пізніше і також послався на поганий стан доріг масиву. Кандидат у депутати Луцької міськради підтвердила таку інформацію.

Такі наміри штабу кандидата у депутати Луцької міської ради Ірини Констанкевич порушують ч. 4 ст. 53 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» і їх можна кваліфікувати як спробу підкупу виборців.

Зокрема, законом забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерей, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора політичної партії, місцева організація якої є суб'єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує п'яти відсотків мінімального розміру заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Проміжні вибори до Луцької міськради відбудуться 12 січня 2014 року. Єдиним узгодженим кандидатом від опозиційних сил та ВО «Майдан» є свободівець Микола Федік.