Про це інформує кореспондент Вголосу

На зустріч мешканцями прийшли Оксана Юринець (УДАР), Ростислав Новоженець (УРП) та Тарас Стецьків. 

У ході зустрічі львів’яни звинуватили Тараса Стецьківа в організації провокації проти ймовірного кандидата в цьому окрузі, представника ВО «Батьківщина» Ігоря Васюника. 

«Шановний Тарасе Степановичу, для чого ви організували соціологічне опитування, в якому мешканцям стверджують, що в окрузі будуть балотуватись до Верховної Ради Тарас Стецьків, представник КОДу, та Ігор Васюник. Я телефонували в офіс львівської «Свободи» і там мене повідомили, що Тарас Стецьків не розглядається КОДом, як кандидат в цьому окрузі. Я спитала соціологів, які прийшли до мене додому, а хто такий Ігор Васюник? У відповідь, вони почали обливати Васюника брудом. Чому ваші люди це роблять?», – запитала мешканка Франківського району п. Марія. 

Своєю чергою Тарас Стецьків заперечив свою причетність до ситуації. «Це може бути якась провокація, я до цього не маю відношення»,  – відповів він. 

Водночас, під час зустрічі з мешканцями нардеп Стецьків позиціонував себе як кандидат від Об’єднаної опозиції, що дезорієнтувало людей. Зокрема, вони не могли зрозуміти, чому в одному 117 виборчому окрузі у Львові балотуватимуться двоє кандидатів від Об’єднаної опозиції.

Окрім того, Стецьків заявив, що пройшов люстрацію «Чесно». На офіційній сторінці ж «Чесно. Фільтруй раду!» зазначено, що нардеп Т. Стецьків з шести критеріїв не пройшов два: зокрема, непричетність до корупційних дій та участь у засіданнях парламенту та роботі комітетів.