Чому не варто передчасно радіти хвилі масових звільнень від чинного президента у розмовній студії «Правди. Наживо» пояснив Любомир Мельничук, очільник львівської міської організації ВО «Свобода».

«5 років тому до влади прийшли 75% так званих “нових облич”. Сьогодні рейтинг Верховної Ради лише 2%. Порошенко та Уряд влаштовували шоу просто під час засідання Кабінету Міністрів, арештовуючи посадовців. Так показували нібито “боротьбу” із корупцією. Насправді ж вона процвітала», – нагадав кандидат у нардепи.

Любомир Мельничук переконаний, піаритись на “боротьбі” із хабарництвом буде й чинний президент Володимир Зеленський:

«Ні для кого не секрет про контрабанду на митницях, всі чудово знають про корупцію у судовій системі. Піар на цьому проблем не вирішить. Поки триває передвиборчий період, Зеленський вдає нібито хоче боротися із корупцією, однак йому не вистачає повноважень. А щойно він отримає владу у Верховній Раді, говоритиме про бардак “на місцях”. Станом на зараз рейтинг партії “Слуга народу” – 48%. І я бачу в цьому загрозу реваншу, бо проросійські політики вертаються в Україну. І відсіч цьому режиму зможуть дати лише проукраїнські сили».

Більше – у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19:00 на телеканалі “НТА”.