Як зазначається у заяві, яка є у розпорядженні власкора Вголосу, 25 жовтня 2012 року в деяких волинських ЗМІ з'явилася інформація про існування нібито особистого листа Юлії Тимошенко, в якому вона нібито закликає лучан проголосувати за представницю Європейської партії України Олену Голєву.

"Як керівник Центрального виборчого штабу Об'єднаної опозиції "Батьківщина" офіційно заявляю, що Олена Голєва не має жодного відношення до Юлії Тимошенко та Об'єднаної опозиції. Такі заяви О. Голєвої - ніщо інше як брудна технологія влади, застосована з метою ввести в оману лучан, які підтримують єдиного кандидата від Об'єднаної опозиції "Батьківщина" та ВО "Свобода" Петра Кравчука.

Олена Голєва цинічно використовує ім'я Юлії Тимошенко, користуючись тим, що лідер Об'єднаної опозиції не може відповісти О. Голєвій та поставити її на місце. Єдиний кандидат у Луцькому одномандатному виборчому округу №22, якого на цих виборах підтримала Юлія Володимирівна Тимошенко, Об'єднана опозиція "Батьківщина" та ВО "Свобода" - це Петро Кравчук.

Прошу шановних лучан проголосувати за Петра Кравчука - принципову і порядну людину, справжнього патріота України, який не зрадить свого виборця, не продасться та ніколи не піде на співпрацю з чинною владою", - йдеться у заяві за підписом Олександра Турчинова.