Про це повідомляє власкор Вголосу у Луцьку.

З 12 вересня у Луцьку невідомі особи почали розповсюджувати листівки «Анонімус. Відкрито про секретне», в яких містилася інформація про нібито підписану угоду про майбутню співпрацю між Адміністрацією Президента та кандидатом у народні депутати Петром Кравчуком.

Єдиний кандидат у народні депутати від Об’єднаної опозиції по Луцькому мажоритарному округу Петро Кравчук назвав таку інформацію відвертою брехнею, яка принижує його честь та гідність. З відповідною заявою Петро Кравчук уже звернувся у прокуратуру міста Луцька.

У тексті заяви, спрямованої до прокурора міста Луцька Сергія Даніліна, йде мова про те, що проти кандидата у народні депутати по Луцькому виборчому округу №22 Петра Кравчука безкарно чиняться діяння, що мають ознаки злочину, передбаченого ч.3 статті 157 Кримінального кодексу України – перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права, поєднаного з обманом, вчиненим за попередньою змовою групою осіб.

У своїй заяві Петро Кравчук просить припинити розповсюдження видання «Анонімус. Відкрито про секретне» №02/2, порушити кримінальну справу за фактом вчинення злочину та поіменно встановити осіб, винних у поширенні цієї листівки.

Зазначимо, що більшість політиків та журналістів міста переконані, що до розповсюдження чорного піару проти Кравчука причетний штаб кандидата у народні депутати Ігоря Палиці, який будь-якою ціною намагається виграти вибори у Луцьку, вдаючись до різних технологій і використовуючи в тому числі ресурси свого друга – олігарха Ігоря Коломойського.

Водночас джерела визнають, що кандидатура Петра Кравчука, затверджена за особистим наполяганням Олександра Турчинова по місту Луцьку, є одним із найгірших варіантів для опозиції.