Зокрема, він розповів про те, що під час проведення мітингів на підтримку Геннадія Частякова у Володимир-Волинському виборчому округу №19 залучалися неповнолітні. 

«Частяков роздавав дітям по 50 гривень. На фото з мітингів ви можете побачити, кого ж залучає на такі акції кандидат у народні депутати», – сказав він. 

Також Михайло Шелеп розповів, про три найбільш кричущі випадки підкупу виборців в області. 

«У селі Велимче Ковельського виборчого округу від імені кандидата у народні депутати від Партії регіонів, голови Ковельської РДА Івана Смітюха відверто роздають виборцям по 100 гривень. Це роблять його агітатори. Мешканці села можуть прийти до них у хату і отримати 100 гривень під розписку, лишивши номер телефонуі копію паспорта. Все село про це знає. Через два дні виборцю, який взяв гроші, телефонують зі штабу Смітюха і питають: за кого будете голосувати. Якщо виборець «забув» про свій вибір, то йому наполегливо нагадують про взяте зобов'язання підтримати Івана Смітюха», – розповів Михайло Шелеп. 

Представник ОПОРИ також згадав про інші факти підкупу. Так, у Луцьку від імені одного з кандидатів (Ігоря Палиці) у виборців беруть копії паспортів, контакти і просять підійти, щоб отримати 500 гривень. Одного разу це було приміщення школи. Однак, після отримання грошей на виборців чекає перевірка. На кожній виборчій дільниці буде певна особа, яка контролюватиме: чи прийшли ті, хто отримав 500 гривень, на вибори. 

У Маневицькому виборчому округу №23 схема підкупу дещо інакша. Там гроші платять виборцям від імені Ігоря Єремеєва. Але людей, які отримують грошову винагороду, називають агітаторами за кандидата. Насправді ж ці люди не проводять ніякої агітаційної роботи.