Відповідне рішення одностайно ухвалили усі 15 членів ЦВК, повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Після реєстрації кандидат у Президенти України від ВО «Свобода» Олег Тягнибок наголосив, що на його переконання, ця коротка президентська кампанія має стати боротьбою ідеологій, боротьбою державників, а не політичних технологій та «грошових мішків».

Він заявив, що у боротьбу за посаду президента вступає із «Програмою захисту українців» – програмовим документом ВО «Свобода».

«І моє головне завдання як голови націоналістичного, ідеологічного об’єднання – донести до українців, що Україна – сила Европи. За цю коротку кампанію намагатимуся вкотре нагадати громаді, що українці – нація гідних людей. І саме на позицію цих людей має орієнтуватися очищена національна українська влада. Також переконуватиму громадян, що захищати Україну не буде ніхто, окрім нас самих, тому маємо відновлювати військо, відбудовувати обороноздатність, відновлювати силу української зброї. Загалом переконуватиму кожного, що для того, аби побудувати заможну, справедливу й могутню державу мусимо усі разом у різних стратегічних царинах плекати силу України», – заявив Тягнибок.