Цю волю депутата передав особисто директор «Аверсу» Олег Величко, повідомила власкору «Вголосу» кандидат у народні депутати по Луцькому виборчому округу Олена Голєва.

«11.09.2012 року, тобто за два дня до нападу на мій офіс, Олег Олегович Величко попросив зустрічі зі мною. Зустріч відбулась при свідках в Києві, у кафе «Моменто» на площі Перемоги», - розповіла Олена Голєва у своєму коментарі для ЗМІ.

«Маю до Вас неприємну розмову. Ігор Петрович Палиця передав Вам аби Ви знялись з виборчих перегонів до суботи», - сказав Олег Величко.

Також директор телекомпанії «Аверс» прозоро натякнув кандидату у нардепи, що їй краще знятися з виборчої кампанії і в Ігоря Палиці є чимало компромату та медіа-ресурсів, щоб змусити це зробити.

«Далі були прозорі натяки на наявність компромату та медійних ресурсів аби примусити мене зійти з перегонів, якщо я не погоджусь. Я відмовилась. І почалося. Мітинги за тою ж схемою, яку застосовували проти Бориса Клімчука, замовні сюжети на «1+1» та «Аверсі», відмова в доступі до ефіру, брудні листівки, «театральне дійство» у приймальні… Одним словом все, на що натякав нинішній новопризначений директор «Аверсу». Тож чи варто дивуватись, що Величка допитували у цій справі (напад на офіс Олени Голєвої 13 вересня - ред.)?», - повідомила Олена Голєва.

Зазначимо, що керівництво телеканалу «Аверс» було викликане до міліції для дачі показань у справі стосовно нападу на офіс кандидатки. Після цього від його директора та редакторів у бік Олени Голєвої пролунали заяви стосовно тиску на журналістів.