Про це заявив під час веб-чату кандидат у народні депутати по Луцькому виборчому округу Віталій Федосюк.

«Я бачу, що місто під певним психологічно-візуальним пресингом. Мені, як архітектору видно це, як нікому. Складається враження, що виборець, як той загнаний вовк обставлений червоними прапорцями, якого женуть голосувати за Палицю. А за таку парламентську діяльність, яку він «веде», у козаків Палиця заслужив би палю», - зазначив Віталій Федосюк під час веб-чату у виданні ВолиньPost.

Також він прокоментував дивне нагородження Ігоря Палиці козацьким орденом.

«Українське реєстрове козацтво, котре вручило орден Палиці, очолює громадянин Ізраїлю Анатолій Шевченко. Він вручав такі ж нагороди Януковичу, Азарову та іншим «дєятєлям». В Україні дуже багато козацьких угрупувань, які стають пристанищем для дуже дорослих дядьків, які не награлися у солдатики, будучи у війську, КГБ, міліції», - розповів кандидат у нардепи по місту Луцьк.

На думку Віталія Федосюка, перемога олігарха у Луцьку матиме погані наслідки для виборців і всієї України.

«Якщо прийде Палиця, ми й далі будемо просити в нього гроші на книжки і ремонт доріг. А він продовжуватиме грабувати Україну і кожного з вас, видаючи вам зі свого товстого гаманця подачки. Моє завдання – навести лад у Верховній Раді, вигнати звідтіля запроданців і зрадників. Це запорука майбутнього розквіту держави. А в багатій державі – багаті люди. Бо у країні обіцянок – люди з голоду мруть», - наголосив Віталій Федосюк.