Управління ЖКГ, капітального будівництва, комунальної власності та регулювання земельних відносин Жовтоводської міської ради 7 червня уклало угоду з ТОВ «Флангер» про проведення комплексу робіт із реабілітації забрудненої території міста Жовті Води вартістю 40,41 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», пишуть Наші гроші.

До строк 3,5 року до кінця 2022 року замовили рекультивацію порушених і забруднених земель та здійснення заходів протирадіаційного захисту в рамках Державної цільової програми радіаційного і соціального захисту населення м. Жовті Води на 2013-2022 роки. Йдеться про зняття, знепилювання і перевезення забрудненого ґрунту і твердих покриттів, планування площ, бетонування, асфальтування, улаштування тротуарів, доріжок та майданчика для миття коліс, купівлю дитячих майданчиків і контейнерів для сміття.

Того ж дня, 7 червня замовник підписав із підрядником додаткову угоду вартістю 1,54 млн грн. щодо робіт в обсязі 1 230 кв. м, які виконають у червні-липні 2019 року.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, бо торги чотири рази відміняли через нестачу учасників, на останні з яких прийшло лише ТОВ «ПМК-77» із ціною 44,14 млн грн. Саме його запрошували на переговори разом із ТОВ «БК Аракс» і переможцем.

Ціна угоди на 8% нижча від очікуваної вартості відмінених торгів у 44,14 млн грн.

«Флангер» заснований у березні 2018 року юридичним ТОВ «Юджис» Володимира Греся і Людмили Ющенко. Тоді він мав статутний капітал 1 тис грн. та реєстрацію за масовою адресою в Києві по вул. Голосіївська, буд. 9, оф. 24 на масовий телефон 0951908762.

Згодом фірму переписали на директора Грача Левоновича Карапетяна за іншою масовою адресою по пров. Лужевського, буд. 14, корп. 7, оф. 32, причому статутний капітал виріс до 20 тис грн. У 2015 році Карапетян висувався у Фастівську міськраду від «БПП».

Також він володіє ТОВ «БЦ-Трейд Континент» із Білої Церкви Київської області.

Усього з березня 2019 року «Флангер» отримав державних підрядів на 57,22 млн грн.