Про це він повідомив під час прес-конференції 9 жовтня у Луцьку, інформує власкор Вголосу.

Петро Кравчук розповів, що вже написав чотири заяви про вчинення злочину проти нього, які передав у міську прокуратуру. Однак правоохоронці мовчать і ніяк не реагують.

«Проти мене вже поширили чотири фальшиві листівки. Я подав заяви у правоохоронні органи з проханням припинити такі дії, знайти замовника цих листівок. Проте отримав від прокуратури Луцька відповідь, в якій мене повчали, як мені потрібно захищати свою честь та гідність. Жодного кроку стосовно розгляду заяви по суті і встановлення осіб, причетних до виготовлення наклепницьких листівок проти мене вчинено не було. Тому я передам ці заяви народному депутату України Андрію Павловському, щоб він зробив депутатський запит чи звернення з приводу такої роботи нашої міської прокуратури», – повідомив Петро Кравчук.

Також кандидат від «Батьківщини» по Луцькому виборчому округу розповів, що проти нього застосують й інші брудні методи: підбурюють людей заблокувати роботу його підприємства та хочуть визнати його диплом про вищу освіту недійсним.

«В суді вже лежить заява від вченої ради Східноєвропейського університету, в якій просять визнати мій диплом недійсним. Я хочу звернутися до кандидата у народні депутати Ігоря Палиці, який є головою наглядової ради цього вузу і з ініціативи якого здійснюються такі кроки: перестаньте використовувати проти мене брудні методи, які сьогодні заполонили місто Луцьк», – зазначив Петро Кравчук.