За даними підрахунку 64,4% протоколів, Євген Мельник є беззаперечним лідером та набирає 35,5% голосів. За ним йдуть місцевий олігарх Сергій Ковальчук - 19,5%, депутат Волинської облради від "Єдиного Центру" Валерій Діброва - 13,5%, "парашутист" з Донбасу Геннадій Частяков - 9,4% та УДАРівець Олександр Киричук - 8,4%.

Ситуація на інших округах Волинської області характерна тим, що узгоджені кандидати від опозиції, які були висунуті від "Батьківщини", зазнають катастрофічних поразок від місцевих олігархів. Можна з упевненістю стверджувати, що кандидати від "Ьатьківщини" програли у Горохівському, Луцькому та Маневицькому округах.

Водночас, на Ковельському виборчому округу триває протистояння між кандидатом від опозиції Ігорем Гузем та олігархом Степаном Івахівим. Поки що там опрацьовано тільки 37,34% протоколів. Лідирує Ігор Гузь, який отримує 37,3% голосів і майже на три відсотки випереджає Степана Івахіва. Проте ситуація на окрузі поки що не визначена.

Попередні результати виборів по мажоритарним виборчим округам Волинської області вже зараз дозволяють говорити про серйозну поразку "Батьківщини", яка не змогла здолати кандидатів-"благодійників" - майбутніх потенційних "тушок" у Верховній Раді.