Дмитро Загарія, Віталій Максимов, Володимир Дитюк та Роман Баховський  публічно підписали зобов’язання щодо цього документу, - повідомляє Громадський сектор Майдану.

Декларація, складена представниками Громадського сектору Майдану Львова за участю юристів, містила такі пункти:
-          - зобов’язання щодо оприлюднення плану роботи на найближчі 100 днів протягом тижня від моменту призначення;
-          - зобов’язання публічного оголошення засад кадрової політики та взяття відповідальності за дії своїх підлеглих;
-          - зобов’язання регулярної та вичерпної звітності про здійснену та плановану роботу в межах щотижневих зустрічей з представниками громади і преси;Велику частину документу займають графи, де підписантам пропонується перерахувати своє майно, доходи та витрати, статки своєї родини, а також зробити надбанням громадськості участь у будь-якій підприємницькій діяльності, політичних, релігійних та інших організаціях, до яких залучені кандидати та члени їх сімей, та яка може призвести до конфлікту інтересів на посаді.

Претенденти на роль очільника ГУМВС отримали документи в руки безпосередньо від представниць Громадського сектору Майдану Львова. Вони мають кілька днів на заповнення і передачу паперів у  редакцію телеканалу ZIK. Натомість активістки отримали від кандидатів письмову згоду щодо підписання документів у вигляді Зобов’язання щодо Декларації про відповідальність перед громадою.

Підписання документів відбувалося під час передачі «Люстрація», а також у студії після ефіру.