Про це «Вголосу» повідомили в комісії.

До списку увійшло 58 кандидатів, очолив список Тарас Елейко.

зп

Прізвище,

власне ім’я
(усі власні імена)
по батькові (за наявності)**

Перший

кандидат / номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат***

1.

Елейко Тарас Васильович

Перший кандидат

2.

Афанасєв Олександр Леонідович

№30

3.

Баб’як Микола Іванович

№20

4.

Бескидович Оксана Вікторівна

№43

5.

Білобран Олександра Євгенівна

№7

6.

Возний Олег Йосипович

№3

7.

Гаврилів Михайло Михайлович

№27

8.

Голоджун Назар Ігорович

№ 41

9.

Гринько Анатолій Васильович

№50

10.

Гродзинський Олег Володимирович

№49

11.

Дідух Андрій Володимирович

№13

12.

Дідух Володимир Романович

№12

13.

Дідух Олег Володимирович

№11

14.

Дзямко Павло Юрійович

№55

15.

Доскач Оксана Степанівна

№39

16.

Єсип Мар’яна Юріївна

№17

17.

Жабіна Вікторія Юріївна

№5

18.

Жир Петро Миколайович

№53

19.

Ігнатенко Анна Вадимівна

№51

20.

Ільницька Марія Миколаївна

№37

21.

Іськів Мар’яна Ігорівна

№32

22.

Калин Андрій Антонович

№45

23.

Коваль Любомир Михайлович

№29

24.

Коваль Мар’яна Миколаївна

№42

25.

Козак Марія Романівна

№25

26.

Колодко Мирон Миколайович

№46

27.

Кравчук Юлія Орестівна

№54

28.

Криворучко Тетяна Іванівна

№38

29.

Крикавський Михайло Іванович

№58

30.

Кукурудз Олена Володимирівна

№19

31.

Кунець Ірина Миколаївна

№15

32.

Лозинська Оксана Романівна

№2

33.

Лопатинська Юлія Романівна

№26

34.

Мазур Ярослав Богданович

№40

35.

Макар Руслан Степанович

№22

36.

Марямпольский Володимир Петрович

№36

37.

Михальчук Ігор Васильович

№23

38.

Мудрик Андрій Ярославович

№56

39.

Надашкевич Віталій Олегович

№4

40.

Наугольник Леся Борисівна

№14

41.

Пилипенко Олег Владиславович

№48

42.

Пужак Богдан Васильвоич

№21

43.

Русенко Роман Іванович

№60

44.

Рябцев Володимир Леонідович

№44

45.

Савчин Софія Вікторівна

№18

46.

Саляк Зиновій Михайлович

№16

47.

Семенюк Анатолій Іванович

№59

48.

Сирко Ілля Іванович

№47

49.

Соломчак Сергій Олегович

№10

50.

Тимечко Володимир Мирославович

№9

51.

Тимофіїв Юрій Юрієвич

№35

52.

Ткач Наталія Василівна

№24

53.

Федчишин Андрій Євгенович

№6

54.

Філіпов Павло Констянтинович

№34

55.

Цястун Роман Петрович

№1

56.

Шкадар Тетяна Володимирівна

№31

57.

Шкарупська-Баранова Наталія Богданівна

№57

58.

Ярош Дмитро Валентинович

№8