Як розповів Ігор Подоляк, в рамках програми будівництва доступного житла вдалося збудувати лише один будинок в районному центрі. Вартість 1 квадратного метра такого жила складає 350-400 умовних одиниць.

«В нашому проекті передбачено невеликі квартири – одно- та двокімнатні. Орієнтовна вартість таких квартир – 27000-30000 доларів», - зазначив кандидат на мерське крісло.

За словами Ігоря Подоляка, у Львові доступне житло не будується взагалі.

«Якщо ще по інших областях – Вінницькій, Запорізькій – такі речі робляться, то у Львівській області протягом 2 останніх років цей процес просто «продинамили», - зауважив претендент на посаду міського голови.

На переконання іншого кандидата на посаду градоначальника міста Ярослава Гінки, потрібно говорити про соціальне житло для молодих сімей. Мається на увазі, будівництво кондомініумів на прилеглих до Львова територіях. Як сказав Ярослав Гінка, з часом людина може викупити цю квартиру чи будинок.

Ярослава Гінку підтримав кандидат від Козацької партії України Михайло Обіход. Він вважає, що в самому місті неможливо забезпечити молодь житлом, бо дуже високі ціни, але натомість можна будувати житло за Львовом.

«Я би запропонував модель житлового забезпечення за межами міста, там де можна дати молоді кусочок землі, де б молода людина сама побудували собі житло», - висунув пропозицію Михайло Обіход.