Як уже повідомляв Вголос, жителі Львова вважають, що найбільшими проблемами міста є погані дороги, водопостачання, екологічна ситуація та хабарництво влади.

Кандидат у мери від Народно-демократичної партії Світлана Куспись запропонувала вирішувати проблему з ремонтом доріг, шляхом укладання договорів з підприємствами, згідно з якими вони нестимуть відповідальність за стан доріг протягом трьох років. Вирішити питання львівського транспорту, на думку Світлани Куспись, можна перевіривши ліцензії усіх пасажироперевізників та запустивши у місті великогабаритний транспорт.

«Якщо я прийду до влади, то особисто передивлюсь кожну ліцензію, зайду в кожну маршрутку, щоб подивитись в якому вона стані. Є ще одне болісне питання – це фізичний стан водіїв, люди сплять за кермом. Саме через це в нас стільки ДТП і мені просто робиться страшно» - зазначила Світлана Куспись.

Кандидат на посаду мера Львова від "Нашої України" Олексій Луців вважає, що відповідальність за всі проблеми у місті несе міський голова та його команда. За його словами, аби привести Львів до нормального стану потрібно досить багато часу та коштів.

«Влада, яка була у місті останні чотири роки, палець об палець не вдарила, аби додатково наповнити бюджет міста, а це є основа для того, щоб нормально утримувати місто. Що їм давали, те вони і використовували. Я вважаю, що проблеми, які є у нашому місті можна вирішити за два-три роки. Для цього варто використовувати не лише бюджетні кошти, але й інвестиції та депозитні вклади, які є у місцевих банках. Також слід частіше звертатися до держави з програмами, які вона зобов‘язана виконувати», - сказав Олексій Луців.

Представник від кандидата на посаду мера Львова від «Фронту змін» Степана Кубіва Орест Шейка зазначив, що місто не може функціонувати нормально, якщо всі його проблеми не вирішувати комплексно. На його думку, перш за все у Львові слід вирішити проблему з працевлаштуванням.

«Люди найголовніше мають бути впевнені в своєму майбутньому, тобто мати постійне місце роботи. Звичайно, питання туризму у Львові – гарне питання, але його варто залишти виключно, як візитну картку. Вважаю, що механізм життя міста можна виконувати лише завдяки взаємодії міської влади і громадян» - висловив думку Орест Шейка.

Як зазначив кандидат на пост мера Львова Анатолій Семенюк (Партія захисників Вітчизни), щоб у місті ситуація змінилась на краще, найголовніше повернути в законне русло діяльність міської ради, адже влада, яка була у місті досі – це «організоване злочинне угруповання».

«Все, що робилося відбувалося в місті раніше, було скероване на розтягування міського майна. Поки так буде, то всі ті програми і благі наміри, що нам малюють, абсолютно ні до чого. Отож, на мою думку, всі нормативно-правові акти мають обов‘язково проходити перевірку в органах юстиції. Також потрібно повністю змінити кадрову політику мера, тобто викоренити із місцевої влади «кумівство». Пріоритети в міській раді потрібно віддавати фахівцям середнього рівня», - зазначив Анатолій Семенюк.