початком передвиборної кампанії в Україні набудуть чинності два зареєстрованих Міністерством юстиції нормативно-правові акти, які регулюватимуть питання виборів народних депутатів України і депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів.

Про це повідомили в прес-службі Мін’юсту.

Зокрема, за словами директора Департаменту державної реєстрації нормативних актів Валентини Бутрименко, щодо виконання статті 60 Закону України «Про вибори народних депутатів України» Міністерство фінансів затвердило форму Декларації про майно і доходи кандидата в народні депутати України. Цей документ затверджений наказом Мінфіну від 14 листопада 2005 року №780, зареєстрований в Мін’юсті 17 листопада 2005 року за №1392/11672. На відміну від попередньої форми відповідної декларації нова форма не передбачає надання кандидатом у народні депутати України відомостей про майно і доходи членів його сім'ї, передає «УНІАН».

Також в Мін’юсті 17 листопада 2005 року за №1397/11677 зареєстрована погоджена з Центральною виборчою комісією Ухвала правління Національного банку України від 10 листопада 2005 року №419 «Про затвердження Змін в Інструкцію про порядок відкриття, використовування і закриття рахунків у національній та іноземних валютах». Цією ухвалою, відповідно до вимог Законів України «Про вибори народних депутатів України» і «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів», врегульований порядок відкриття і закриття рахунків виборчих фондів партій (блоків), місцевих організацій партій (блоків), кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, кандидатів у депутати в одномандатних округах.

ForUm