Заяву підписали: Cтепан Кубів, Ігор Васюник, Лідія Котеляк, Василь Пазиняк, Михайло Хміль, Андрій Парубій, Роман Ілик, Степан Курпіль.

Нардепи назвали вчинок Канівця зрадою виборців: «Вихід Олега Канівця з ВО «Батьківщина» є зрадою виборців, котрі повірили Об’єднаній опозиції і несподіваним ударом по колегах з фракції. Особливо прикро, що це відбулось в той час, коли вчинено черговий замах на українську Конституцію та здійснено спробу конституційного перевороту».

За словами опозиціонерів, Канівець знехтував присягою, котру підписав власноруч у серпні 2012 року.

Далі у заяві наведений текст присяги Канівця:

«Я маю честь бути кандидатом у народні депутати України від Об’єднаної опозиції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» і беру на себе зобов’язання у разі мого обрання вступити у фракцію «Батьківщина» у Верховній Раді України сьомого скликання і ні юридично, ні фактично не виходити з неї протягом дії мандата, наданого мені виборцем.

Обіцяю неухильно дотримуватися Конституції України, обстоювати соборність, незалежність і національні інтереси України, дбати про добробут українського народу, захищати статус української мови як єдиної державної, права і свободи кожного громадянина, поважати нашу історію, культуру і традиції, неухильно виконувати рішення фракції та дотримуватися фракційної дисципліни.

Вважаю своїм обов’язком зробити все залежне від мене для якнайшвидшого звільнення України від кримінального окупаційного режиму Віктора Януковича для чого присягаю голосувати за закон про імпічмент Президента України, за сам імпічмент Януковича, а також за закон про порядок відкликання народного депутата.

Перед Господом Богом і перед народом України публічно присягаю дотримуватися цих зобов’язань. А в разі принципової зміни моєї політичної позиції врозріз із позицією ВО «Батьківщина», від якої я буду обраний, вважаю справою честі і зобов’язуюсь скласти повноваження народного депутата України».