Подаємо повний текст подяки:

«Дорогі краяни!

Звертаюся до Вас зі словами подяки за те, що Ви не були байдужими на цих доленосних виборах 28 жовтня. Підтримка опозиційних сил і мене зокрема, як висуванця ВО «Батьківщина», свідчить про бажання людей змінити своє життя на краще. Я побував у кожному населеному пункті нашого округу й щоразу пересвідчувався у мудрості та далекоглядності простих людей. Я казав і тепер повторюю, що мандат народного депутата, який Ви мені довірили, буде покладено на вівтар служіння Вам.

Ми створимо Громадські ради Стрийщини та Жидачівщини, ми окреслимо першочергові проблеми й шляхи їх вирішення. Розумію, що Ваша довіра до мене – це аванс на майбутнє, яке ми хочемо змінити. Крок за кроком за Вашими настановами я працюватиму по совісті, яка не дасть мені зрадити Вашу довіру. Я черпав мудрість і наснагу від зустрічей з Вами і тепер сподіваюся: Ви також разом з настановами та виваженими рішеннями будете скеровувати мою роботу в потрібне русло.

Моя тверде переконання, якого я завжди дотримувався: працювати заради захисту інтересів людей – чесно та самовіддано. Для мене, як народного депутата України, пріоритетом будуть два завдання: займатися законотворчою базою для суспільства, а не гратись у політичні ігри й завжди тримати тісний зв’язок з округом, з виборцями, перейматися вирішенням їхніх нагальних проблем.

Стрийщина та Жидачівщина – це мій рідний край. Тут живуть мої рідні й друзі, моя мати і діти. Я понад усе люблю рідну землю, її культуру, історію. Для мене це – сенс життя. Я приходитиму до Вас, як до сповіді, в якій буду розказувати не тільки про те, що зміг зробити, а й про те, що не вдалося, розраховуючи на Вашу підтримку та пораду.

Держава процвітає тоді, коли має свою національну ідею. Велика і почесна справа — працювати на утвердження цієї мети – жити у справжній українській державі. Заради наших дітей, заради майбутнього України. Всі ми плекаємо в серці надію, що жити їм буде краще, що вони будуть розумнішими за нас, щасливішими. Вірю в свою важливу місію перед майбутнім поколінням!

Сподіваюся, що не підведу й тих людей, які підтримували інших кандидатів і згодом заслужу їхню прихильність. Ще раз дякую, Вам за довіру. Бажаю всім міцного здоров’я, родинного благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій. Хай у Вашому домі завжди буде мир, спокій і Боже благословення!

Щиро Ваш, Олег Канівець».