Кандидат в нардепи зазначив, що виборча кампанія в його окрузі була дуже брудною, особливо щодо нього особисто. Проте, за його словами, виборці є мудрими і відповідальними, тому і підійшли до вибору відповідально.

«Богу дякувати, виборець мудрий, розумний, і найголовніше, хочу сказати, що виборець відповідальний. Я в політиці з 1991 року, і завжди говорив, коли балотувався і на мера міста Стрия, і на депутата обласної ради, і керував штабом кандидата у Верховну Раду, що за останні два тижні до виборів виборець завжди включає елемент відповідальності. І ось настав елемент відповідальності для виборців», – наголосив Олег Канівець.

Він додав, що провів свою кампанію чесно, тому не бачить підстав для оскарження результатів виборців від своїх опонентів.

«Стосовно їхньої (опонентів - Вголос) поведінки, то я вже висловився, що вони вели себе нечесно. Так що я абсолютно не допускаю ніяких особливих претензій і коментарів. Я думаю, що їм просто треба визнати свою поразку», – додав кандидат в нардепи.

Додамо, що в окрузі Олега Канівця вже опрацьовано 47,98% протоколів. Поки що він лідирує, маючи 41,94% підтримки. Найближчий переслідувач – самовисуванець Ігор Тенюх – поки набирає 24,09% підтримки.