Про це Вголосу повідомили у прес-службі кандидата.

«Ми з Вами чудово розуміємо, що наступні парламентські вибори можуть стати вирішальними для України. Ми сповідуємо патріотичну, державницьку ідеологію і знаходимось в опозиції до теперішньої влади. Ми свідомі того, що головним завданням опозиційних сил сьогодні є усунення від влади олігархічного режиму Януковича через обрання до Верховної Ради представників опозиції, формування нею проукраїнського уряду та повернення України на шлях демократії та євроінтеграції. Це можливо лише за умови консолідації зусиль всіх опозиційних політичних сил», – відзначив твердить Олег Канівець.

Зважаючи, що Ігор Осташ та Ігор Тенюх є, також, представниками опозиційних політичних сил, Олег Канівець закликає їх до спільних дій.

«Вважаю, що всередині опозиції повинна бути здорова конкуренція, яка не повинна переходити у міжусобицю на радість ворогам. Опозиційні кандидати повинні домовитись між собою про правила ведення чесної виборчої кампанії», – зазначив Канівець.

Також кандидат від об’єднаної опозиції пропонує укласти публічну угоду.

«Громаду краю у Верховній Раді повинна представляти людина, яка зв’язана з рідним краєм, відчуває серцем його проблеми та вболіває за них душею, - зазначив Олег Канівець, додавши, що це «дасть можливість людям на місцях самим визначити кандидата, який гарантовано переможе провладного висуванця».

Витяг з Публічної угоди:
- вести політичну агітацію чесно, прозоро і толерантно, політична боротьба не повинна ображати людської гідності;
- переконувати наших виборців у перевагах власних програм та намірів, не критикуючи при цьому кандидатів від опозиції;
- якщо люди після вивчення наших біографій, наших програм визначать того, хто на їх думку краще буде представляти інтереси округу в Києві, інші кандидати беруть на себе зобов’язання зняти свої кандидатури на користь єдиного кандидата від опозиційних сил;
- ті кандидати, які відмовляються від балотування, передають єдиному опозиційному кандидату накази власних виборців та зобов’язуються допомагати йому в його депутатській діяльності;
- кожен з підписантів цієї Публічної угоди зобов’язується в разі перемоги на виборах виконувати не лише власну програму, а й програми інших підписантів даної Публічної угоди, накази їх виборців.