Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков зазначив, що на засіданні комітету народні обранці мають погодити новий законопроєкт про фіскалізацію діяльності фізичних осіб-підприємців.

Про це пише видання Букви.

Разумков додав, що про це домовилися керівники політичних фракцій на останній нараді.

Засідання комітету мало розпочатися о 12:00, після чого законопроєкт про діяльність ФОПів планують ad hoc мають внести в зал.

Тож, "слуги народу" зранку активно обговорювали у чаті фракції свій законопроєкт 4439.

Зокрема, очільник провладної фракції Давид Арахамія закликав своїх колег не висувати ніяких нових вимог та "уклінно попросив" усвідомити, якщо у Раді не приймуть законопроєкт, то з 1 січня у ФОПів буде фіскалізація майже повна (а з 1.04.2021 – просто повна).

Він навіть нагадав, що 9 місяців тому і сам був ФОПом.

Арахамія додав, що даний законопроєкт є дуже компромісним і залишає фіскалізацію лише для тих підприємців, які продають ювелірні вироби.

Глава фракції Зеленського також підмітив, що це більш м'яка форма законопроєкту президента, за який готові голосувати "Слуги народу" та "Голос", адже усі інші політичні сили вимагають скасувати фіскалізацію для всіх.

Реакція народних обранців на повідомлення Арахамії

Один з депутатів припустив, що законопроєкт "слуг" ближче до капітуляції, ніж до перемоги.

Його підтримала політикиня Роксолана Підласа, яка написала "повна капітуляція".

Депутат Богдан Торохтій запропонував "спробувати вистояти", проте його колеги вважають, що краще відкласти розгляд даного питання на рік.

Читайте більше актуальних новин України та світу: