Від 00:00 3 квітня у Чернівецькій області починає діяти особливий режим в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів через поширення коронавірусу. Про це повідомляє очільник Чернівецької ОДА Сергій Осачук у Facebook.

Зазначається, що на в’їзді та виїзді території Чернівецької області встановлено 5 карантинних КПП поблизу стаціонарних дорожніх поліцейських станцій:

с. Звенячин, Заставнівського р-н

с. Атаки, Хотинського р-н

с. Оршівці, Кіцманського р-н

м. Вижниця

м. Новодністровськ.

Пости діють із опівночі 3 квітня. Із цього моменту будь-який пасажирський транспорт перестануть пропускати.

Дозволено буде в’їзд та виїзд наступних громадян і транспортних засобів:

вантажних автомобілів (що перевозить продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію);

транзитних транспортних засобів (без права зупинки та стоянки на території області);

транспортних засобів підприємств та організацій, які забезпечують життєдіяльність області;

транспортних засобів сільськогосподарського призначення;

транспортних засобів фізичних осіб, місця проживання яких зареєстровано в області, або які мешкають в області та повертаються до місця постійного проживання.

Карантинно-епідеміологічні пости, які діють в окремих населених пунктах області (у селах Колінківці Хотинського району, Лужани Кіцманського району, Чагор Глибоцького району, Великий Кучурів Сторожинецького району) буде знято.

Станом на сьогодні у Чернівецькій області зафіксовано 143 випадки захворювання на COVID-19, із них 5 осіб загинули та 7 одужали).