Монологи депутатів Курпіля та Полохала на тему можливого втілення ідеалів Майдану, розпочались з випускання у конференц-залі ЗІКу нової породи білих та пухнастих кроликів з багряними сердечками на спинці. Кролики освячені іменами Данко та Прометей.

Політики з великої дороги, замість того, щоб розповісти малочисельним журналістам щось непафосне та неплаксиве, почали розливатись політологічною думкою по залу, піаритись на кожному дереві та битись в груди невишиваних сорочок.

Вони ж також були на Майдані, а тепер – вони супербілі і суперпухнасті. Невинні янголятка. Майдан провтикали тільки любі друзі, а ми лише збоку стояли. У нас рильце без пушку, ми ще малалєткі.

Ющенко, Янукович, Мороз та сотаваріщі це одна шарашкіна компанія. Це вже давно зрозуміло. А ви що, кращі за них, біло-червоні???

Кардіологи незадоволенні роллю опозиції в Україні. Влада намагається виштовхувати їх на маргінеси прогресу. Але ж вони добрі. Їх двері відкриті для всіх. ПРП вже прибігло. Вони готові вибачити і нашоукраїнців, і Ющенка. Десь я вже такі повні штани любові чув.

Полохало працюватиме екскурсоводом у 5 львівських районах. Відганятиме від люду хижих птахів контрреволюції, яка вже почала піднімати голову на Львівщині. Загравання Петра Олійника з донецькими, тому приклад. Високотехнологічні запльоти, мудрі словечка, політологічна заумь, як і у марафонців круглого столу. А толку? Тому і журналістів так мало. Парламентські чудаки чешуть таку пургу, шо то жопа.

Полохало побачив сенсаційне і блискуче інтерв’ю Тимошенко у польській газеті... і купив лише 1 екземпляр, бо всі інші блискавично розмели. У Польщі дуже великий інтерес до Тимошенко! Поляки покладають надії на великі серця бютівців! Польські інтелектуали вірять у полум’яність ЮВТ! У її всеохоплююче материнське полум’я, яке відкриє світу шлях у нове, щасливе життя! Європа бачить позицію України персоніфіковано у фейсах партійців великої мами Юлі!

Ющенко позбавив Україну історичного шансу. Влада зробила більше ніж злочин, вона зробила помилку. Роздвоєння Ющенка. Таємні переговори і виступи на Майдані вгробили всі шанси на демократію. Почалась повільна і поступова реставрація старого режиму. Тупик. Патова ситуація.

Ющенко та любі друзі мали вийти 22 листопада на Майдан і покаятись перед людьми, а не пити алкогольні напої, як деякі польові командири, весільні генерали та інші штабні криси.

Мороз Полохалу вже нецікавий. Морозу була потрібна політреформа, щоб стати спікером. Для цього він провів спецоперацію. Мороз – інструмент в руках донецьких, які хочуть захопити центр та захід. Для цього вони купують регіональних депутатів.

Любитель класичної музики, політолог Полохало, філармонійно зазначив, що Мороз не грає на бандурі, він грає на балалайці. Він – найкращий балалаєчник України та Забайкалля.

Політпроект „чесний та закоханий Луценко” – це спроба кришити батон Тимошенко. Катеринчук не проявив бійцівських якостей. Він не Бред Пітт і навіть не Брюс Вілліс. Ющенко – неадекватний, він не оцінює ситуацію, бо йому не шкода за останні 2 роки. Уряд Януковича – історичне непорозуміння. Він довго не протягне.

Хлопці, це все також давно зрозуміло. А що Ви робили на Майдані і що Ви робили ці 2 роки? Святії, мать вашу, мученики.

гламурні штучкивартовий корвалолувартовий валідолузапах контрреволюції
    
голос опозиціїкуда уходіт лєто?екстрасенсорикаалхімік свободи
    
бютівський факсвободу не пропитику-ку-кувзяти Яника за роги!
    
посмішка Тимошенкоміласті просімекзорцизм контрреволюціїгламурні шипучки