Експозиція присвячена святкуванню ювілею 600-річчя Львівської Архидієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні, інформує прес-служба ЛМР.

Виставка «Реліквії митрополії» діє за сприяння архієпископа Мечислава Мокшицького. Відвідувачі зможуть побачити портрети архієпископів РКЦ, монстранції, релікварії з мощами святих, персні, чаші, митрополичі та кардинальські жезли, стародруки, пам’ятні медалі, печатки, численні фотографії із життя Церкви. В експозиції будуть виставлені митра папи Івана Павла ІІ, повний комплект одягу кардинала Мар’яна Яворського, номінаційна булла папи Григорія XVI про призначення Львівським митрополитом в 1836 році Францішека Піштека та багато іншого.

Сьогодні у Львові відбудеться урочиста Свята Літургія, яку відправить представник Папи кардинал Анжело Комастрі. Меса пройде просто неба на площі біля ветеринарної академії і участь у ній візьмуть понад 400 священнослужителів з України, Польщі, Румунії, Болгарії, Словаччини, Німеччини. Потім духовенство та миряни процесією вирушать до латинської кафедри.