До туроператора «Карія Тур» надійшло вже 280 звернень від українських турагентств на повернення грошей за путівки.

Про це пише газета «Сегодня» з посиланням на джерело в колах керівництва оператора.

«Поки ми не почали програму з повернення грошей, – сказав представник керівництва «Карії». – Приступимо до цього, коли повернеться наш останній турист».

Нагадаємо, що, за даними посольства Туреччини в Україні, останні троє українських туристів повернуться на батьківщину 22 липня. А всього з 18-го по 22-е число прилетить додому 51 людина. Підтвердили це і в авіакомпанії МАУ, що займається перевезенням клієнтів проблемного туроператора.

«До 16 липня ми виконували рейси, що були замовлені саме «Карія Тур», – повідомляє прес-секретар компанії МАУ Євгенія Сацька. – Хоча сплатив оператор рейси до 11 липня, але ми повертали людей безкоштовно. А тепер уже клієнтам «Карії» виділяють місця в своїх рейсах інші туроператори – «Тез-Тур», «Корал», «Пегас».

«Карія Тур» заявила, що їх турецький партнер Sunspot завдав їм збитків на $ 2 млн. Стільки «Карія» перерахувала на бронь готелів, переїзди і т.д.: «Ми намагаємося з’ясувати, де гроші, але поки зв’язок з представниками Sunspot відсутній. Проте це не означає, що ми будемо чекати, поки повернемо ці мільйони. Гроші постраждалим фірмам хочемо повертати незалежно від цього: подивимося активи фірми, рахунки...».

У Держслужбі туризму і курортів України повідомили, що питання про ліквідацію ТОВ «Карія Тур Юкрейн», створеної в 2009 році, поки не піднімалося: «Ми зможемо підняти це питання, якщо у відділ безпеки туризму держслужби надійдуть офіційні скарги. Їх поки що не було».