Заступника екс-губернатора Львівщини Богдана Шкараду звинувачують у "приналежності до клану Кучми та підтримці провладного кандидата під час виборів". Відповідне звернення до Президента України подав голова Партії захисників вітчизни, народний депутат Юрій Кармазін.

Причиною звернення, як пояснив "Поступу" нардеп, стала, зокрема, інформація від однопартійців про те, що пан Шарада начебто має намір висувати свою кандидатуру "на серйозні державні пости" в правоохоронних органах Львівщини. "Неприпустимо, щоб така людина обіймала високі посади", -- наполягає пан Кармазін.

Мотивуючи свою радикальну позицію, нардеп стверджує, що має докази активної співпраці пана Шкаради з передвиборчим штабом Януковича, закидає йому виборчу агітацію і тиск на підлеглих, а відтак наполягає на проведенні детального розслідування.

Натомість екс-керівник обласного передвиборчого штабу провладного кандидата Олексій Радзієвський запевнив "Поступ", що жодної співпраці між його штабом і паном Шкарадою не було. "Я взагалі не відчував його присутності в цій передвиборній гонці", -- каже пан Родзієвський. -- Ми з ним перетнулися лише раз - в радіостудії Львівського радіо, куди були запрошені для інтерв'ю".

Пан Шкарада теж категорично відкидає всі звинувачення. На його думку, вони зумовлені відстоюванням "чиїхось інтересів" у боротьбі за крісло керівника обласної міліції. Проте Богдан Шкарада запевнив "Поступ", що дуже хотів би проведення розслідування щодо депутатського запиту, аби ні в кого не виникало найменшого сумніву в його аполітичності.