Голова Партії захисників Вітчизни, народний депутат України Юрій Кармазін вважає, що для недопущення авторитаризму в державі кожна партія в Україні має бути представлена в парламенті хоча б одним своїм представником. Про це він заявив в Івано-Франківську на зустрічі з місцевими журналістами, передає «УНІАН».

За словами Кармазіна, «існує загроза затвердження авторитаризму в Україні» при збільшенні бар’єру для партій для проходження до майбутнього парламенту на виборах 2006 року (зараз цей бар’єр становить 3%). «Якщо говорити по справедливості, то, звичайно, повинен бути поставлений мінімальний бар’єр, достатній для того, щоб партія могла бути представлена хоча б одним її членом, - відзначив народний депутат. - І це зрозуміло. Повірте мені, що один член у парламенті, якщо він підтримується сильною організацією, може дуже багато».

На думку Кармазіна, якщо партії матимуть своїх представників у Верховній Раді, то авторитаризм не зможе затвердитися,

Голова Партії захисників Вітчизни на зустрічі з журналістами також спростував чутки, що він ввійшов або ввійде до керівних органів партії «Народний союз «Наша Україна».