За словами Михайла Костюка, паралельно із збереженням і розвитком лісів слід зберегти робочі місця для населення, яке проживає  у гірських територіях.

«Ми повинні створити таку систему, яка буде забезпечувати і поєднювати обидва фактори. Відтак, розвиватиметься бізнес та збережеться природнє середовищ, унікальний екологічний баланс. Це надважливе завдання. Тому важливо, щоб усі передові технології світу на Львівщині знайшли можливість не лише обговорення, а й подальшого впровадження», - резюмував Михайло Костюк.

Для довідки:

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк запропонував створити Конституцію Карпат – де б виписали усі засади, на основі яких можна було б вести бізнес та зберігати гори. Ідею створення Конституції Карпат Михайло Костюк озвучив під час пленарного засідання “Рлзвиток Карпат”, яке минулого тижня відбулося в межахв ХХІІ Міжнародного економічного форумі у Криниці (Республіка Польща).

За словами Михайла Костюка, прикарпатські території України готові співфінансувати мікропроекти, пов’язані із розвитком і збереженням Карпат.

“Важливо зберегти ці унікальні гори та забезпечени екологічний баланс. Сьогодні карпатські території дійсно потребують бізнесу і розвитку, адже там, на жаль, присутній фактор бідності. На рівні регіону ми готові співфінансувати проекти, пов’язані із розвитком Корпат, однак для їх серйозного втілення потрібна і добра воля Євросоюзу. Спільними зусиллями можемо отримати добрий результат”, - наголосив керівник облдержадміністрації.