Про це повідомляє офіційний сайт «Карпат».

Керівник парафан-клубу «Вірні леви» Тарас Концевич отримав спеціальну відзнаку міжнародної організації Центр доступу до футболу в Європі (CAFE), створеної, аби покращити доступ до футболу для вболівальників з обмеженими можливостями і допомогти їм насолоджуватись футбольними матчами усіх рівнів.

Відзнака «Вірних левів» не випадкова. Хлопці та дівчата з цього клубу вже багато років підтримують «Карпати» не лише на домашніх матчах. Вони вже неодноразово уболівали на стадіонах Ужгорода, Луцька, Києва, Харкова та Донецька. Тож координатор проектів CAFE в Україні Олександр Остапа привітав «Вірних левів» із перемогою в номінації «Найкращі уболівальники».

За словами Тараса Концевича, ідея створити парафан-клуб виникла ще в 2008 році, а створити його допомогли ФК «Карпати» та уболівальники із «Завжди вірних». Керівник ГО «Завжди вірні» Тарас Павлів зазначив, що він та інші фанати і надалі допомагатимуть своїм колегам розвиватися і якісно підтримувати улюблену команду. Так само, півзахисник «Карпат» Ярослав Мартинюк, який завітав на церемонію нагородження, від імені клубу, гравців та тренерського штабу подякував «Вірним левам» за підтримку: «Ми насправді пишаємося, що в нашої команди є такі віддані та щирі уболівальники. Щиро вам за все дякуємо».