Початок матчу між «Карпатами» та «Севастополем» вболівальникам дав зрозуміти наступне: сумно у грі не буде. І господарі, і гості, які, до слова, до Львова приїхали не найсильнішим своїм складом, з перших хвилин зустрічі намагалися потішити своїх вболівальників небезпечними атаками та швидкими голами. Гострішими в атаці у дебюті гри були підопічні Геннадія Орбу. Гравці «Севастополя» запам’яталися потужним та точним ударом Будківського, з яким впорався Ілющенков.

На гострі атаки суперника «Карпати» відповіли більш, ніж достойно. На 14-ій хвилині гри господарі підняли з місць «зелено-білу» торсиду. Бартуловіч подав з флангу у штрафний майданчик, м’яч після гри захисника завис у повітрі, і Гладкий, вигравши «другий поверх», головою скинув м’яч під удар Еллі. Камерунець в дотик з меж воротарського майданчика пробив точнісінько в кут воріт – 1:0.

Пропущений гол аж ніяк не зламав кримчан. Команда Геннадія Орбу продовжувала гнути свою лінію і створювати небезпечні моменти. Надійність Іллющенкова перевірили Фарлей та Коваль. З обома ударами Сашко впорався на відмінно, перевівши м’яч на кутовий.

«Карпати» у першому таймі атакували менше, проте інколи так, що вболівальники хапалися за голови. На 36-ій хвилині Гладкий втратив чудову можливість зміцнити перевагу своєї команди. Голодюк немов рукою виклав м’яч під удар Гладкому метрів із трьох, однак Олександр примудрився пробити прямісінько у воротаря. Атака львів’ян отримала перспективне продовження після кутового. У цьому епізоді знову спрацювала зв’язка Голодюк-Гладкий. Олег пробив з-за меж штрафного майданчика так, що «круглий» полетів прямісінько під удар головою нападника «Карпат». Олександр, знаходячись спиною до воріт, не зміг вдруге підняти зі своїх місць вболівальників – Чуваєв парирував не сильний удар «карпатівця».

На більше у першому таймі обидві команди не вистачило. Свої перспективні атаки та контратаки і «Карпати», і «Севастополь» змарнували. Відтак, на перерву у матчі команди пішли за мінімальної переваги господарів.

Початок другого тайму запам’ятався ударом Будівківського. Нападник гостей пробив потужно над воротами. Відповідь від «Карпат» була миттєвою. Елла заробив небезпечний штрафний метрів із 23-ох, з якого небезпечно над воротами пробив Бартуловіч.

Наступна логічна атака «Севастополя» була достойна уваги, не менше, ніж усі попередні. Жабокрицький наважився на удар метрів з 25-ти і не прогадав. Не обійшлося тут без фарту одних та нефарту інших. М’яч після удару Олександра "поцілував" стійку і відлетів у поле.

Кримчани хоч і непогано атакували, однак у захисті були далеко не безгрішними. В одному з епізодів команда з берегів Чорного моря «на рівному» місці подарувала м’яч Мірошниченку. Скористатися таким подарунком у штрафному майданчику захисник «Карпат» не зумів – Денис як не влучив по м’ячу і момент було втрачено.

У другому таймі команди продовжували тішити глядачів відкритим футболом. М’яч у центрі поля майже не затримувався – атакували і «Карпати», і «Севастополь».

Шанс подвоїти перевагу своєї команди у середині другої 45-хвилинки отримав Бартуловіч. Младена двічі виводили на удар з гострого кута. У цих епізодах вище усіляких похвал зіграв Чуваєв. Не реалізував свій шанс молодий та перспективний Озарків. Ігор вивів себе на ударну позицію, однак не влучив у дальній кут воріт.

Гравці «Севастополя» і надалі намагалися зрівняти рахунок здебільшого завдяки дальнім ударам. Утім, така вказівка головного тренера Геннадія Орбу не давала свої плоди. Кримчани у більшості епізодів не влучали у ворота. Якщо і влучали, то свою роботу впевнено виконував Ільющенков.

На 75-ій хвилині матчу «Карпати» могли зняти питання про вихід до наступної стадії змагань. Бартуловіч скористався помилкою оборонців на фланзі, прострілив на Гладкого, а Олександр примудрився знову пробити у воротаря. Більша половина глядачів на «Україні» піднялася зі своїх місць, однак…

На останніх хвилинах зустрічі знову з позначкою мінус знову відзначився Гладкий. Нападник «Карпат» з двох метрів не влучив у порожні ворота після зрячої передачі Марселіньо. Другого м’яча у воротах Чуваєва глядачі так і не побачили. А на нього підопічні Олександра Севідова награли точно. Моментів для цього було більш, ніж достаньо.

Як «Севастополь» не старався, зрівняти рахунок та перевести гру у додатковий час гостям не вдалося. «Карпати» пройшли кримчан і тим самим реабілітувалися за поразку з аналогічним рахунком у першому колі. У п’ятницю, 27 вересня, «Карпати» взнають свого суперника в 1/8 фіналу Кубка України.

«Карпати» (Львів) – ФК «Севастополь» 1:0 (1:0)
«Карпати»: Ільющенков, Мірошніченко, Балажіц, Пластун, Костевич, Ткачук, Голодюк, Озарків (Марселіньо, 76), Бартуловіч, Елла (Зеньов, 60), Гладкий (Бохашвілі, 89).
«Севастополь»: Чуваєв, Федорів, Мате, Новак, Міколюнас, Дуляй, Жабокрицький, Фарлей, Коваль (Ібраімі, 80), Караваєв (Маліновський, 70), Будківський.
Гол: Елла, 15.
Попередження: Федорів, 50, Маліновський, 77, Новак, 81.
Арбітр – Сергій Лисенчук (Київ).
Асистенти арбітра: Андрій Єремеєв (Миколаїв), Олександр Холодинський (Харківська обл.).
Четвертий арбітр – Микола Балакін (Київ).
Спостерігач арбітражу – Ігор Покідько (Полтава).