Для доказу своєї теорії фахівці провели експерименти, передає ГоГетНьюс.

Незважаючи на те, що дієтологи постійно повідомляють про шкоду картоплі фрі, експерти вирішили спробувати спростувати цю тезу і провели власні дослідження. Лікарі невпинно твердять, що відварна їжа значно корисніша, ніж смажена, проте іспанські вчені стверджують, що головне знати оптимальний рецепт приготування.

Для того, щоб оперувати в своїх наукових роботах доказами, експерти затіяли експеримент, в якому для порівняння взяли картоплю, цибулю, баклажани і перець. Всі овочі варили, тушили і смажили, після чого піддавали аналізу на наявність антиоксиданту поліфенолу, який є потужною речовиною в якості профілактики онкологічних захворювань.

В ході дослідження фахівці встановили, що приготування їжі на оливковій олії допомагає зберегти більшу кількість антиоксидантів. Це пояснюється тим, що при варінні корисні речовини практично повністю розчиняються у воді і втрачають свої властивості, при смаженні ж такого не відбувається. Таким чином вчені довели, що картопля фрі, якій медики дають негативну оцінку, є більш корисною в порівнянні з відвареною.