Російський пропагандист Дмитро Кисельов похвалився дружбою з Президентом України Петром Порошенком.

Про це повідомляє ТСН.

Російський пропагандист заявив, що раніше Петро Порошенко був його другом він також пригадав, як смажив Президенту картоплю.

"Дружити ж можна по-різному. Він входив до широкої дружньої компанії.. У мене в телефоні близько двох тисяч номерів, про половину з них можу сказати: "Ну, це мій друг". Я можу їм зателефонувати, звернутися. Таким же був, в сенсі широкого кола, Петро Порошенко", – розповів Кисельов в інтерв'ю російському журналісту Юрію Дудю.

Пропагандист згадав, що у нього в Києві був клуб "Сковорода", названий на честь Григорія Сковороди. І на одному зі зібрань цього клубу, коли Кисельов смажив картоплю, був присутній Порошенко й улюблений "поет" Януковича Олесь Бузина.

Відповідаючи на питання, як теперішній Президент України з "друга" перетворився в одного з антигероїв програм Кисельова, пропагандист зазначив: "Петро Порошенко змінився, і я теж, звісно, змінився. Це нормально, коли люди змінюються впродовж життя".

Нагадаємо, Порошенко заявив, що в Україні зараз найвищі темпи розвитку економіки та найнижча інфляція.

Також Президент України Петро Порошенко отримав понад 18,5 млн грн дивідендів від ПАТ “ЗНКІФ “Прайм Ессетс Кепітал” та 1,1 млн у вигляді відсотків від вкладів у ПАТ “Міжнародний інвестиційний банк”.

Раніше у Черкасах Порошенко вилаяв чоловіка, котрий запитав його про боротьбу з корупцією.