На картині зображені люди, схожі на генпрокурора Юрія Луценка, голову СБУ Василя Грицака, підозрюваного в організації «вбивства» Бориса Германа та саму «жертву» Аркадія Бабченка.

Картину продали на аукціоні у Facebook.

«Тільки що продала роботу «Воскресіння» з аукціону», – зазначила Крюкова, додавши, що продаж співпав з «цікавим випадком».

«Воскреслий Бабченко заявив колезі Олесі Бацман, що піде до неї на інтерв'ю тільки за гроші. За щонайменше 60 тисяч доларів. За 40 хвилин прямого ефіру. Олеся, як чесна жінка, поділилася новиною з колегами. Бабченко так завівся, що написав істеричний пост, що першими за інтерв'ю йому запропонував телеканал «Росія». А всім іншим, цитую «бля*ським пропаг*ндонам, запропонував засунути свої гроші в дупу і йти на*уй, бля*і навіть не здумайте писати з жодними своїми бля*ськими кривавими грошима». Є пропозиція. Можу виручені від аукціону гроші віддати на інтерв'ю Бабченку. Дуже хочеться, щоб він заговорив. Аби правду», – розповіла Крюкова. 

Нагадаємо, 29 травня стало відомо про скоєний замах на російського журналіста Аркадія Бабченка. Повідомлялось, що він після пострілів у спину помер у кареті «швидкої».

Слідчі почали кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України за фактом вбивства.

СК РФ також порушив справу щодо вбивства журналіста Бабченка у Києві. 

На брифінгу 30 травня голова СБУ Василь Грицак повідомив, що Бабченко живий.

Аркадій Бабченко на рес-конференції вибачився перед рідними за своє «вбивство».

СБУ оприлюднила відео затримання замовника вбивства Аркадія Бабченка.

Також ГПУ пояснила користь від «вбивства» Бабченка, запевнивши, що таким шляхом правоохоронці домоглися отримання інформації про заплановану розправу ще із 30-ма особами.

Згодом Аркадій Бабченко розповів подробиці спецоперації.

 

«Вголос»