Вихід нової турецької туристичної компанії Eray Tour на український ринок збігся за термінами з початком процедури банкрутства Karya Tour. Інформація про ці дві події з'явилася в середині червня. І це не єдине, що об'єднує дві компанії. Головою Eray Tour в Україні став Оуз Ергюль, який очолював Karya Tour з моменту її виходу на український ринок в 2003 році. Нагадаємо, діяльність Karya Tour в Україні була зупинена на початку цього місяця. Тоді близько 5 тис. туристів, що купили путівки у Karya Tour, почали виселяти з турецьких готелів. Відпочиваючим повідомили, що їх туроператор не забезпечив оплату заброньованих номерів, - повідомляє Дело.

Проте, представники Eray Tour подібну інформацію заперечують. За словами Оуз Ергюля, який займає тепер посаду представника Eray Tour в Україні, вихід нового туроператора на український ринок ніяк не пов'язаний з банкрутством Karya Tour. «Компанія вже представлена на інших ключових ринках країн СНД - Росії, Білорусі, Молдови. Рішення про вихід на український ринок було прийнято рік тому і ніяк не пов'язане з ситуацією, що склалася з Karya Tour», - зазначив він.

Нагадаємо, 5 липня 2010 Господарський суд Києва визнав банкрутом туристичну компанію «Карья Тур». Після чого, 8 липня в провінції Анталія (Туреччина) українських туристів, що купили путівки компанії «Карья Тур», почали виселяти з готелів у зв'язку з тим, що туроператор не забезпечив оплату за заброньовані для громадян номери. Через банкрутство туроператора постраждало близько 5 тис. туристів.